Strona Główna

15 lat Stowarzyszenia

Historia Kamieńska

Audiencja u Jana Pawła II

Uroczystości

Echo Kamieńska

Statut

Konkursy

Kontakt z Nami


na górę strony


XXI KONKURS "HISTORIA KAMIEŃSKA"

        

26 listopada 2022 r. odbył się XXI Konkurs "Historia Kamieńska", zorganizowany i przeprowadzony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Kamieńska. Po eliminacjach szkolnych w finale konkursu rywalizowało 7 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kamieńsku oraz 5 uczniów zZespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku. Każdy z uczestników konkursu odpowiadał na 12 pytań wylosowaanych przez siebie. Pytania konkursowe dotyczył wydarzeń i osób z zakresu 729 - letnich dziejów miasta Kamieńska. Poziom konkursu był bardzo wysoki, uczniowie popisywali się doskonałą wiedzą. Na pierwszym miejscu sklasyfikowano Zuzannę Sobolewską ze Szkoły Podstawowej w Kamieńsku, drugie miejsce zajął Konrad Tarnowski ze Szkoły Podstawowej w Kamieńsku, a trzecie miejsce zajął Alan Zbroja ze Szkoły Podstawowej w Kamieńsku. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Kamieńska.

Konkursowe nagrody.Uczestnicy Konkursu.Uczestnicy Konkursu odpowiadali na wylosowane przez siebie pytania.Zaproszeni goście.Komisja Konkursowa.Tablica wyników.Wyniki Konkursu:

I miejsce zajęła: Zuzanna Sobolewska.II miejsce: Konrad Tarnowski.III miejsce: Alan Zbroja.Każdy z uczestników Konkursu został nagrodzony.


Wszyscy razem.
Tekst: Grzegorz Turlejski.

Fot. Marlena Mroczkowska - Madejczyk,
Grzegorz Turlejski.